2K Consulting

social1 social2  social4

Dotace pro školy a instituce

PORADENSKÝ A DOTAČNÍ SERVIS PRO ŠKOLY

Společnost 2K Consulting s.r.o. je poradenská společnost plně připravená plnit Vaše požadavky s cílem poskytnout kompletní služby při realizaci OP VVV a IROP na období 2014 – 2020.

Mezi naše klienty patří mateřské, základní, střední, vysoké školy, neziskové organizace v oblasti školství a místní akční skupiny. V období 2007 – 2013 jsme jako poradci realizovali pro základní a střední školy řadu projektů z OP VK. Máme bohaté zkušenosti s realizací projektů – v rámci výzev OP VK jsme realizovali projekty za více než 100 000 000 Kč.

Náš tým profesionálů je složený z projektových manažerů, kteří dřívě působili na MŠMT a mají zkušenosti s OP VK, dále z expertů Národního ústavu vzdělání ČR, vysokých škol a univerzit ČR. Naši externí spolupracovníci jsou také schválenými hodnotiteli v rámci OP VVV a OP Zaměstnanost.

Aktuálně jsme se podíleli i na zpracování žádostí a přípravě krajských akčních plánů a místních akčních plánů vzdělávání.

Bližší informace o námi poskytovaných službách pro školy najdete v sekci Vzdělávání a servis pro školy.

   

V případě zájmu o využití našich služeb nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře, e-mailem nebo telefonicky (viz Kontakty) a domluvte si osobní schůzku.


2K Consulting s.r.o. © 2015-2018