2K Consulting

social1 social2  social4

Dotace na zaměstnance


Dotace na zaměstnance

Mzdové příspěvky pro zaměstnavatele na období 2014 – 2020

Dotace na zaměstnance jsou určeny nejen pro OSVČ, ale také pro menší firmy, které nemají dostatečné finanční prostředky na zaplacení nové pracovní síly. Jsou řešením pro malé i větší podniky, které mají potenciál rozšíření služeb, avšak nedisponují prostředky pro jeho využití. Výše dotace může dosáhnout až 250 000,- Kč.

Při vyřizování žádosti o dotace na zaměstnance se můžete setkat s nekonečným kolotočem na úřadech, kde opakovaným vyplňováním formulářů, dokládáním desítky dokumentů a čekáním ve frontách ztratíte několik hodin s nejistým výsledkem. Můžete se však tomu všemu vyhnout. Naše společnost pro vás vše zařídí a získání dotace dotáhne do úspěšného konce. Stačí využít naší nabídky dotace na zaměstnance na klíč.
   
Nabídka služeb:

 • vyřízení dotací na zaměstnance dle vašich konkrétních potřeb,
 • kompletní servis při jednání s úřady,
 • zajištění veškeré potřebné dokumentace k žádosti,
 • profesionální poradenství vedoucí k dosažení výsledku.

   
Výhody dotace na pracovní místo na klíč

 • Nestrávíte žádný čas na úřadech kvůli nekonečným a zdlouhavým vyřizováním všech náležitostí. Zatímco za vás budou absolvovat veškeré návštěvy úřadů jiní, vy se můžete naplno věnovat svému podnikání.
 • Při neúspěchu se získáním dotace na zaměstnance dostanete poplatek za vyřizování zpět, zaplatíte pouze nezbytné administrativní poplatky za potvrzení a výpisy spojené s vyřízením žádosti.
 • Žádné papírování, luštění složitých formulářů nebo opakované návštěvy pro doložení zapomenutých formalit.
 • Výše dotace se pohybuje od 54 000,- Kč až do 250 000,- Kč dle typu pracovního místa.

   

Mzdové příspěvky z ÚP

Příspěvky z úřadu práce jsou další možnou alternativou, jak mohou podnikatelé získat finance na realizaci svého podnikatelského záměru a své zaměstnance.
   

Příspěvek na mzdu od ÚP

Příspěvek od ÚP na vytvoření společensky účelného pracovního místa se vztahuje na osoby vedené většinou min. 5 měsíců v evidenci Úřadu práce. Firma může získat dotaci v průměru 10 000 Kč na 1 pracovní místo až po dobu 12 měsíců.

Žadatel předkládá na ÚP přibližně 8 příloh. Některé z nich vydává finanční úřad, celní úřad, zdravotní pojišťovna a jiné orgány veřejné správy. Ztráty na vyřízení žádosti jsou jak finanční, tak zejména časové. Naše společnost Vám žádost může vyřídit na klíč, čímž ušetříte čas a energii a získáte rovnou finanční příspěvek.

   

Příspěvek na podnikání od ÚP

Pod obdobným režimem jako příspěvek na mzdu běží i příspěvek na podnikání od ÚP. Platí vše výše zmíněné, ale žadatel navíc dokládá podnikatelský plán, rozpočet a jiné povinné přílohy. Nespornou výhodou programu je přidružený příspěvek na překlenovací období, který pomůže podnikatelské aktivitě maximálně do výše 31 000 Kč.

Podpora podnikání od ÚP umožní nezaměstnaným vytvořit vlastní podnikatelskou aktivitu za finanční podpory až 150 000 Kč. Průměrně bývají začínající podnikatelé podporování částkou 80 000 Kč.

   
V minulém dotačním období 2007 – 2013 jsme úspěšně realizovali pro firmy tyto projekty:

 • Stáže pro mladé
 • Stáže ve firmách 1, 2
 • Odborné praxe pro mladé do 30 let
 • Sociální podnikání

   

Jak postupovat v případě zájmu o dotace na zaměstnance?

 1. Kontaktujte naši společnost se žádostí o zaslání formuláře (viz Kontakty).
 2. Vyplňte zaslaný dotazník a my Vám na základě analýzy přípravíme podklady.
 3. Po schválení podkladů za Vás podáme žádost o příspěvek na zaměstnance.
 4. Zajistíme všechny potřebné kroky k přiznání dotace.

 

Buďte i vy úspěšní v čerpání dotací za naší účasti. V případě zájmu o naše služby nebo o získání bližších informací nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře, e-mailem nebo telefonicky (viz Kontakty) a domluvíme se na osobní schůzce.

 


2K Consulting s.r.o. © 2015-2018