Služby pro obce a města - 2K Consulting

Služby pro obce a města

Pro zajištění poradenských, konzultačních a auditních činností v níže definovaných oblastech využíváme technologie a postupy, které byly ověřeny naší společností na základě dlouholetého působení v oboru. Kromě zkušeností garantujeme také spolehlivost, osobní přístup a loajalitu k našim zákazníkům.

Pro obce a města zde máme vytvořený projekt Bezpečný úřad, kde se již zapojila řada měst a obcí.

Naše postupy vycházejí při realizace auditů  z platné legislativy a směrnic vydávaných odbornými institucemi (např. Komorou auditorů ČR) a z mezinárodních standardů.

Při zajištění a poskytování služeb v oblasti BOZP a PO jsou osoby odborně způsobilé pro výkon této činnosti uznávanými odborníky ve svém oboru.

V oblasti GDPR jsou při zajištění auditní činnosti a funkce pověřence pro ochranu osobních údajů kolegové, kteří jsou  kapacitami v oblasti ochrany osobních údajů.  Svými znalostmi a zkušenostmi si získali  respekt a důvěru i široké odborné veřejnosti. V roce 2020 navíc Bc. Radek Kubíček, MBA  získal ocenění pověřenec roku pro ČR, kde jeho činnost ocenila porota jako nejlepší.

Pro oblast kybernetické bezpečnosti jsou v týmu soudní znalci a IT odbornici, kteří přednáší na oborových konferencích a získali certifikaci na pozici LEAD AUDITORA. Zkušenosti a praxi si přinášejí i z veřejné správy, kde byli vedoucími IT oddělení a nebo manažery kybernetické bezpečnosti.

V oblasti ochrany měkkých cílů jsou v realizačnímu týmu bývalý členové bezpečnostních sborů, kteří znají velmi dobře prostředí úřadu, Městské Policie atd.

Pro spisovou službu vedeme v týmu archiváře, kteří působili dlouhodobě ve Státních oblastních archivech a jsou pravou rukou na obecních a místních úřade při auditech a poradenské činnosti.

AUDITY

Auditní činnost zaměřujeme na tyto oblasti s výsledkem:

  • audit webu, mobilních a webových aplikací
  • audit kamerového systému
  • audit z pohledu nastavení smluvních vztahů mezi správci a zpracovateli
  • audit spisové služby
  • audit pro oblast BOZP
  • audit pro oblast PO
  • bezpečností audit se zaměřením na ochranu veřejného prostranství
  • umíme nastavit bezpečnostní opatření pro eliminaci rizik na úřadu
  • umíme najít komplexní řešení s výběrem vhodného dodavatele splňující ISO normy 27001:2013, 27001:2014
  • ...Web probíhá údržbou

Aktuálně nahráváme nový web

Prosíme vás o trpělivost, pokud na webu najdete nějakou chybu. Aktuálně pracujeme a finálních korekturách. Děkujeme za pochopení.

Aktuality

3 nejnovější aktuality

Přihlašte se k odběru novinek

Přihlášením k odběru novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů v souladu se Zásadami zpracování osobních údajů.

Copyright © 2019 2K Consulting s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Vytvořil Tomáš Hlad & techka s.r.o.