Školení zaměstnanců v oblasti GDPR - 2K Consulting

Školení zaměstnanců v oblasti GDPR

Školení v prostorách klienta

Pokud máte zájem uspořádat školení pro své zaměstnance, ale současně dáváte přednost školení ve vlastních prostorách, neváhejte nás kontaktovat. Nabízíme školení v oblasti ochrany osobních údajů a kybernetické a informační bezpečnosti. Naši lektoři jsou odborníky pro různá odvětví a školení jsou uzpůsobena na míru zákazníka. Nabízíme praktická řešení a příklady z praxe v daném oboru. Garantujeme vysokou odbornost a zkušenosti našich lektorů.

  • Školení pro školy a školská zařízení
  • Školení pro státní a veřejnou správu
  • Školení pro zařízení sociálních služeb
  • Školení pro neziskové organizace
  • Školení pro sportovní kluby
  • Školení pro firmy a podnikatele

Školení v naší školicí místnosti

V letošním roce jsme v sídle naší společnosti zřídili plně vybavenou školicí místnost pro 12 osob. V naší nabídce můžete kromě kompletní škály e-learningových služeb najít také informace o kurzech pořádaných u nás. Kromě toho nabízíme pronájem školicí místnosti, kde najdete také kalendář akcí, které jsou zde plánovány.

Školení formou e-learningu

Pro zájemce o studium formou e-learningu nabízíme také tuto variantu. Jedná se o plnohodnotnou formu školení, k jehož nesporným výhodám patří fakt, že můžete studovat ve kteroukoliv denní i noční dobu a kdekoliv se to hodí právě Vám. Kurzy jsou rozděleny oborově podle cílových skupin a jsou proloženy příklady z praxe. Každý kurz je zakončen testem. Na základě úspěšného složení testu obdrží absolventi e-learningového kurzu osvědčení o absolvování školení.

Demoverze e-learningového kurzu

Pokud si nejste jistí, co od e-learningu očekávat nebo jak takový kurz vypadá, máme pro Vás možnost prohlédnout si bezplatně demoverzi. Je nutná registrace, která Vás však nepodmiňuje k následné koupi kurzu (viz obchodní podmínky). Demoverze obsahuje také ukázku testu.Web probíhá údržbou

Aktuálně nahráváme nový web

Prosíme vás o trpělivost, pokud na webu najdete nějakou chybu. Aktuálně pracujeme a finálních korekturách. Děkujeme za pochopení.

Aktuality

3 nejnovější aktuality

Přihlašte se k odběru novinek

Přihlášením k odběru novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů v souladu se Zásadami zpracování osobních údajů.

Copyright © 2019 2K Consulting s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Vytvořil Tomáš Hlad & techka s.r.o.