Vstup do E-learningu

28. 8. 2023

Jsme partnery konference Kam kráčí digitální sítě Plzeň 2023

Rádi bychom vás pozvali na zajímavou zářijovou akci do Plzně, kde jsme se stali partnerem této významné akce a najdete nás také mezi vystavovateli, kde budeme prezentovat nejen naše služby a projekty Bezpečný úřad a Bezpečná organizace, ale dozvědět se také můžete o našem partnerském programu pro spolupracující společnosti v oblasti digitalizace a kybernetické bezpečnosti. 

Přednášky jsou s doprovodným programem určené i pro starosty, místostarosty, tajemníky úřadů, tajemníky bezpečnostních rad, zastupitele, referenty veřejné správy, ale také ředitele škol a školských zařízení a jiné osoby. 

Věnovat se budeme změnám stavebního práva, které po rekodifikaci Stavebního zákona zcela přenastaví proces povolování výstavby. Dále digitalizaci a digitální technické mapě nebo blokování obsahu a nové regulaci svobody na Internetu. Velkou debatu otevřeme na téma spolků a to za účasti zástupců Pilsfree a celého publika včetně členů Rady ČTÚ. Těšit se můžeme na otevřenou debatu s CETIN, bude možné pokládat otázky na téma spolupráce, cenotvorba, nové smlouvy MMO 8.0. V druhé polovině programu se budeme věnovat tématu zítřka – kyberbezpečnosti. 

Celý program konference je zde: https://www.isp-konference.cz/kam-kraci-digitalni-site-plzen-2023/program

 

NOVINKA – MEET

Ve spolupráci s NIX.CZ přínášíme do Plzně možnost potkat se s účastníky, které ještě osobně neznáte. Prostřednictvím aplikace MEET si naplánujete setkání na přesný čas a přesné místo.  Najdete nás však na místě samém, tedy na stánku, kde Vám budeme k dispozici 21.9.2023 od 8.00 do 18.00 hod. 

Vyplnit tak stáčí náš poptávkový formulář, kde zvolíte variantu informační schůzka, kterou však můžete využít i mimo tuto konferenci. Více v odkazu zde: https://2kconsulting.cz/poptavka/

S bezpečností pomůžeme i vaší organizaci. Obraťte se na nás.