O nás - 2K Consulting

O nás

Společnost 2K CONSULTING s.r.o., je renomovanou a certifikovanou poradenskou, konzultační a auditní společností.  Již od roku 2013 si úspěšně budujeme jméno v oblasti bezpečnosti, spisové služby a archivnictví, kde poskytujeme komplexní a jednotlivé služby, které vyplývají z právních předpisů a norem ČR +EU.

Naše komplexní služby od A až po Z jsou velmi oblíbené u našich klientů. Výhodou je, že dokážeme vždy vyhovět individuálním potřebám organizace a hledáme řešení na míru.  Součástí našich služeb je kromě zajištění pravidelné  konzultační činnosti, odborně způsobilými osobami, také metodické vedení, auditní činnost, analýzy, zajištění školení, příprava a aktualizace bezpečnostní dokumentace, certifikace a získání ochranné známky Bezpečný úřad, Bezpečná organizace, Bezpečná nemocnice a jiné služby pro splnění povinností organizací v souladu s platnou legislativou ČR a EU.

Pro územní samosprávy jsme spustili projekt Bezpečný úřad, na kterém spolupracujeme s celou řadou autorit a má veliký úspěch.

Pro školy a školská zařízení, firmy a ostatní organizace pak realizujeme projekt Bezpečná organizace, 

 

Nabízíme tyto služby:

  • GDPR a Ochrana osobních údajů ( informační a datová bezpečnost)

  • Kybernetická bezpečnost

  • BOZP

  • PO

  • Ochrana měkkých cílů

  • Spisová služba a archivnictví

  • a jiné služby ve spolupráci s našimi obchodními partnery, kteří mají certifikace, osvědčení a splňují zákonné požadavky pro nabídku produktů a služeb....

V případě kontrol a nebo podaných stížností na porušení legislativy v oblasti bezpečnosti, spisové služby,  klientovi poskytujeme součinnost s přípravou ke kontrole a nebo osobní účast člena realizačního týmu u kontroly, aby vše proběhlo bez sankcí a pokut.

Společnost 2K CONSULTING s.r.o. disponuje mezinárodní certifikací pro poskytování těchto služeb dle norem ČSN ISO/IEC 27001:2013. 

 

Za kvalitu našich služeb mluví reference ve státní a veřejné správě a soukromém sektoru a jiných organizacích. 

V našem podnikání se zaměřujeme na budování dlouhodobých obchodních i osobních vztahů s našimi klienty, dodavateli a zaměstnanci. Za tímto účelem budujeme profesionální tým pracovníků, jejichž prostřednictvím Vám chceme nabídnout kvalitní a odbornou spolupráci pro zajištění bezpečnosti ve Vašich organizacích. Věříme, že spektrum nabízených služeb,  pružnost a osobní přístup jsou naší nespornou konkurenční výhodou.

Těšíme se na budoucí spolupráci s Vámi a děkujeme všem stávajícím klientům za projevenou důvěru.

 

 


Realizační tým


Výhody spolupráce


Certifikáty a osvědčení realizačního týmuWeb probíhá údržbou

Aktuálně nahráváme nový web

Prosíme vás o trpělivost, pokud na webu najdete nějakou chybu. Aktuálně pracujeme a finálních korekturách. Děkujeme za pochopení.

Aktuality

3 nejnovější aktuality

Přihlašte se k odběru novinek

Přihlášením k odběru novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů v souladu se Zásadami zpracování osobních údajů.

Copyright © 2019 2K Consulting s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Vytvořil Tomáš Hlad & techka s.r.o.