Vstup do E-learningu

Jaké služby vám
můžeme nabídnout?

Pomůžeme vám nastavit interní funkční systém pro řešení oznámení, zpracujeme vaši dokumentaci a proškolíme vaše zaměstnance.
Nabízíme kompletní i jednotlivé služby v oblasti zpracování a ochrany osobních údajů od mapování procesů zabezpečení těchto údajů, přes úpravu bezpečnostní dokumentace, školení zaměstnanců až po zajištění služby pověřence, či provedení auditu.
Můžeme se stát vaším partnerem pro řešení kybernetické a informační bezpečnosti. Poradíme Vám s procesem digitalizace a nastavením bezpečnostních technologií.
Poskytujeme odborné poradenské služby týkající se vedení spisové služby. Pomůžeme Vám se správným nastavením procesů souvisejících se spisovou službou, skartací a likvidací dokumentů a proškolíme Vás a Vaše zaměstnance.
Nabízíme jednotlivé i komplexní služby v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci (BOZP) a v oblasti požární ochrany (PO).
Vzhledem k našemu specializovanému portfoliu služeb Vám nabízíme kompletní řešení problematiky fyzické a objektové bezpečnosti včetně ochrany osobních údajů či ochrany před hackerskými útoky.
Součástí naších služeb je projektový a dotační servis, který je zaměřený na řešení problematiky bezpečnosti a životního prostředí.
Zajišťujeme pravidelná školení týkající se ochrany osobních údajů, GDPR, BOZP, PO, kybernetické bezpečnosti a spisové služby. Naše kurzy probíhají formou fyzické účasti lektora nebo on-line pomocí e-learningu, či webináře.
Ve spolupráci s našimi obchodními partnery Vám nabízíme navazující služby.

Máte dotazy k našim službám?
Obraťte se na nás!