Jaké služby vám
můžeme nabídnout?

Nabízíme kompletní i jednotlivé služby v oblasti zpracování a ochrany osobních údajů od mapování procesů zabezpečení těchto údajů, přes úpravu bezpečnostní dokumentace, školení zaměstnanců až po zajištění služby pověřence, či provedení auditu.
Můžeme se stát vaším partnerem pro řešení kybernetické a informační bezpečnosti. Poradíme Vám s procesem digitalizace a nastavením bezpečnostních technologií.
Poskytujeme odborné poradenské služby týkající se vedení spisové služby. Pomůžeme Vám se správným nastavením procesů souvisejících se spisovou službou, skartací a likvidací dokumentů a proškolíme Vás a Vaše zaměstnance.
Nabízíme jednotlivé i komplexní služby v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci (BOZP) a v oblasti požární ochrany (PO).
Vzhledem k našemu specializovanému portfoliu služeb Vám nabízíme kompletní řešení problematiky fyzické a objektové bezpečnosti včetně ochrany osobních údajů či ochrany před hackerskými útoky.
Součástí naších služeb je projektový a dotační servis, který je zaměřený na řešení problematiky bezpečnosti a životního prostředí.
Zajišťujeme pravidelná školení týkající se ochrany osobních údajů, GDPR, BOZP, PO, kybernetické bezpečnosti a spisové služby. Naše kurzy probíhají formou fyzické účasti lektora nebo on-line pomocí e-learningu, či webináře.
Ve spolupráci s našimi obchodními partnery Vám nabízíme navazující služby.
Projekty

Naše projekty

Bezpečná organizace

Bezpečná organizace je projekt, který vznikl s cílem pomáhat organizacím v oblasti bezpečnosti a spisové služby. Spolupráce na tomto projektu přináší odborné znalosti a zkušenosti v rámci ochrany osobních údajů, BOZP, PO, fyzické, objektové a kybernetické bezpečnosti, spisové služby a archivnictví. Pomáháme odhalit a napravit chyby v dokumentacích, které mohou vést k závažným bezpečnostním rizikům, stížnostem či žalobám a případným sankcím v řádech statisíců. Výstupem tohoto projektu je získání certifikátu Bezpečná organizace.

Bezpečný úřad

Bezpečný úřad je projekt, který vznikl s cílem pomáhat obcím a krajům v oblasti bezpečnosti a spisové služby. Spolupráce na tomto projektu přináší úřadům odborné znalosti a zkušenosti v rámci ochrany osobních údajů, BOZP, PO, fyzické, objektové a kybernetické bezpečnosti, spisové služby a archivnictví. Pomáháme odhalit a napravit chyby v dokumentacích, které mohou vést k závažným bezpečnostním rizikům, stížnostem či žalobám a případným sankcím v řádech statisíců. Výstupem tohoto projektu je získání certifikátu Bezpečný úřad.

E-learning

Nabízíme komplexní nabídku vzdělávání v oblasti ochrany osobních údajů, GDPR a spisové služby formou e-learningu. Jedná se o plnohodnotnou formu školení, k jehož nesporným výhodám patří fakt, že můžete studovat ve kteroukoliv denní i noční dobu a kdekoliv se to hodí právě Vám. Kurzy jsou rozděleny oborově podle cílových skupin a jsou proloženy příklady z praxe. Každý kurz je zakončen testem. Na základě úspěšného složení testu obdrží absolventi e-learningového kurzu osvědčení o absolvování školení.

Edokumentace.cz

Pro naše klienty jsme vytvořili uživatelskou sekci edokumentace.cz. Jedná se o ucelený soubor informací, aktualit, legislativy a vzorové dokumentace ke stažení, který se týká převážně ochrany osobních údajů, kybernetické bezpečnosti, spisové služby a archivnictví. Cílem vytvoření uživatelské sekce je úspora času věnovaného administrativě a vytvoření uceleného systému dokumentů, který může klient kdykoliv využít.

E-shop pro bezpečnost

Máte dotazy k našim službám?
Obraťte se na nás!